Zkouška YLE Movers (děti): Příprava on-line

 
 

Zkouška YLE Movers je jedna z dětských cambridgeských zkoušek.


Je prvním krokem k postoupení k vyšším úrovním. MOVERS je určena začátečníkům, kteří chtějí získat základní znalost angličtiny. Druhá úroveň zkoušek YLE je vhodná pro děti mezi 8 a 11 lety. Je dalším krokem k postoupení do vyšších úrovní, a to do úrovně A1.

Dostupnost Skladem
4 500 Kč    
Kategorie Příprava na mezinárodní certfikáty z angličtiny
 

Zkouška YLE Movers je jedna z dětských cambridgeských zkoušek. Je prvním krokem k postoupení k vyšším úrovním. MOVERS je určena začátečníkům, kteří chtějí získat základní znalost angličtiny.  Druhá úroveň zkoušek YLE je vhodná pro děti mezi 8 a 11 lety. Je dalším krokem k postoupení do vyšších úrovní, a to do úrovně A1.

Zkouška YLE Movers:

Zkouška testuje komunikativní způsobilost v každé ze čtyř jazykových dovedností (čtení, psaní, slovní projev, poslech) asi na úrovni dvou třetin znalostí nutných pro zkoušku KET. Uchazeč na tomto stupni by se měl jazykově vyrovnat s řadou každodenních situací, které vyžadují použití angličtiny ve své zemi i v zahraničí, v kontaktu s rodilými mluvčími angličtiny i cizinci. Měl by být schopen číst jednoduché články a psát dopisy.

Platnost zkoušky MOVERS je oficiálně uznávána ve Velké Británii, ale i jinde v Evropě a stále více i u nás. Certifikát o jejím složení potvrzuje jazykové znalosti pro případné další studium.

YLE Movers se skládá ze tří částí, tzv. Papers.

  • Paper 1 - Čtení a psaní (Reading and Writting)
  • Paper 2 - Poslech (Listening)
  • Paper 3 - Mluvený projev (Speaking)

 

Mezi úkoly patří vybarvování, kreslení nebo rozhovor se zkoušejícím, což děti nestresuje, ale motivuje.