Naši lektoři

Katka

Lektorka-Angličtiny-Kateřina-Vlčková

 

Jmenuji se Kateřina Vlčková. Pedagogické činnosti se věnuji 20 let. Své zkušenosti s dětmi jsem získala v Birminghamu, kde jsem působila jako au-pair. Po mém návratu a studiu na Ostravské univerzitě jsem se věnovala individuální výuce face-to-face, lektorské činnosti na středních a vysokých školách. Mám dvě děti – Štěpána a Anežku.

Kika

Lektorka-Angličtiny-Kristýna-Ilková

 

Jmenuji se Kristýna Štarková. S Enjoy&Learn spolupracuji od úplných začátků. Připravuji program pro párty, které se pořádají během školního roku a hlavně se podílím na přípravách English Summer Camp. V roce 2016 jsem úspěšně složila zkoušku Cambridge. V roce 2017 jsem ukončila magisterské studium na Ostravské univerzitě. Pracuji v mateřské škole.

 

Anička

Lektorka-Angličtiny-Anička-Szturcová

 

Jmenuji se Anička Szturcová a získala jsem Bakalářský titul v oboru Anglický jazyk a literatura a poté magisterský se zaměřením na Překladatelství a tlumočnictví. Mimo Enjoy&Learn překládám a tlumočím a věnuji se focení. Výuce angličtiny se věnuji 9 let.

Lenka

Lektorka-Angličtiny-Lenka-Dočkalová

 

Jmenuji se Lenka Dočkalová. Absolvovala jsem státní jazykovou školu, pobyt na Mezinárodní škole v Exeteru, kurz emoční inteligence a asertivity. Po studiu na vysoké škole jsem se věnovala 6 let výuce na 1. a 2. stupni základní školy. Individuální a lektorskou činnost dětí, teenagerů a dospělých vykonávám více než 10 let. Mám 2 děti, Claudii a Vítka.

Sandra

Lektorka-Angličtiny-Sandra-Jaroňová

 

Jmenuji se Sandra Jaroňová a svou zálibu v angličtině jsem objevila již na střední škole při studiu na jazykovém gymnáziu v Ostravě. Absolvovala jsem několik jazykových kurzů v Londýně a v roce 2016 jsem úspěšně složila zkoušku Cambridge. Své znalosti jsem si rozšířila i v oblasti business angličtiny, které jsem nabyla praxí na importním oddělení v distribuční společnosti. V současnosti mimo učení v Enjoy and Learn studuji, tlumočím a překládám.