Zkouška YLE Flyers: Příprava on-line

 
 

Zkouška YLE Flyers je jednou z prvních z cambridgeských zkoušek.


Elementary level je určena začátečníkům, kteří chtějí získat základní znalost angličtiny. Třetí a nejnáročnější z testů byl navržen pro děti od 9 do 12 let Je srovnatelná s úrovní zkoušek Key a je tak prvním krokem k hlavnímu souboru mezinárodně uznávaných cambridgeských zkoušek pro mládež a dospělé.

Dostupnost Skladem
4 500 Kč    
Kategorie Příprava na mezinárodní certfikáty z angličtiny
 

Zkouška YLE Flyers je jednou z prvních z cambridgeských zkoušek. Je prvním krokem k postoupení k vyšším úrovním. Elementary level je určena začátečníkům, kteří chtějí získat základní znalost angličtiny. Třetí a nejnáročnější z testů byl navržen pro děti od 9 do 12 let Je srovnatelná s úrovní zkoušek Key a je tak prvním krokem k hlavnímu souboru mezinárodně uznávaných cambridgeských zkoušek pro mládež a dospělé. Zkouška je určená pro úroveň CEFR A2. Uchazeč na tomto stupni by se měl jazykově vyrovnat s řadou každodenních situací, které vyžadují použití angličtiny ve své zemi i v zahraničí, v kontaktu s rodilými mluvčími angličtiny i cizinci. Měl by být schopen číst jednoduché články a psát dopisy.

 Zkouška YLE Flyers

Zkouška testuje komunikativní způsobilost v každé ze čtyř jazykových dovedností (čtení, psaní, slovní projev, poslech). 

 

YLE se skládá ze tří částí, tzv. Papers.

  • Paper 1 - Čtení a psaní (Reading and Writting)
  • Paper 2 - Poslech (Listening)
  • Paper 3 - Mluvený projev (Speaking)

 

Platnost zkoušky FLYERS je oficiálně uznávána ve Velké Británii, ale i jinde v Evropě a stále více i u nás. Certifikát o jejím složení potvrzuje jazykové znalosti pro případné další studium.