KATKA

   

               Img_5285

Jmenuji se Kateřina Vlčková. Pedagogické činnosti se věnuji přes 18 let. Své zkušenosti s dětmi jsem získala v Birminghamu, kde jsem působila jako au-pair. Po mém návratu a studiu na Ostravské univerzitě jsem se věnovala individuální výuce face-to-face, lektorské činnosti na středních a vysokých školách. Mám dvě děti – Štěpána a Anežku.

 

 

KIKA

 

Jmenuji se Kristýna Ilková. S Enjoy&Learn spolupracuji od úplných začátků. Připravuji program pro párty, které se pořádají během školního roku a hlavně se podílím na přípravách English Summer Camp. V roce 2017 jsem ukončila magisterské studium na Ostravské univerzitě. Pracuji v mateřské škole. V minulém školním roce jsem složila úspěšně zkoušku Cambridge.

ANIČKA

Img_5204  

Jmenuji se Anička Szturcová a získala jsem Bakalářský titul v oboru Anglický jazyk a literatura a poté magisterský se zaměřením na Překladatelství a tlumočnictví. Mimo Enjoy&Learn překládám a tlumočím a věnuji se focení. Výuce angličtiny se věnuji 6 let.

LENKA

Img_5336  

Jmenuji se Lenka Dočkalová. Absolvovala jsem státní jazykovou školu, pobyt na Mezinárodní škole v Exeteru, kurz emoční inteligence a asertivity. Po studiu na vysoké škole jsem se věnovala 6 let výuce na 1. a 2. stupni základní školy. Individuální a lektorskou činnost dětí, teenagerů a dospělých vykonávám již 10 let. Mám 2 děti, Claudii a Vítka.