Fotografie: Den první

Dnes jsme si děti rozdělili do týmů nejen podle znalostí angličtiny, ale i na naši celotáborovou hru "World of Books". Vzhledem k příznivému počasí jsme se hned po první hodině angličtiny vydali ven a děti mohly nasbírat pro svůj tým své první body :-) Naše týmy jsou: SCI-FI, FANTASY, FAIRY TALE, COMICS!!!


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Fotografie: Den Druhý

Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí jsme opět přehodili naše výukové aktivity a věnovali jsme se týmovým hrám. Všechny děti se moc snažily a kromě klasických sportovních aktivit jsme si zahráli i netradiční hru "telefunken". Odpoledne jsme se věnovali výuce a po večeři jsme si zahráli "olympiádu ve společenských hrách"


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Fotografie: Den Třetí

Dopolední program jsme strávili na naší základně, po obědě byl odpolední klid, kdy si děti mohly začít připravovat na soutěž "Tvoje tvář má známý hlas". Odpoledne jsme se vydali na procházku, kde si děti mohly koupit pohledy. Zahráli jsme si jednu celotáborovou hru a chystali si závity na "Milionáře" - tentokrát zaměřeného na svět knih :-)


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Fotografie: Den Čtvrtý

Čtvrtý den byl pro nás dost důležitý: před večeří jsme se vydali, abychom našli náš poklad. Na fotkách najdete některé z úkolů, které musely děti splnit. Po večeři jsme si užili večer plný hudby, tance, protože jsme si ho zpestřili soutěží "Tvoje tvář má známý hlas" :-) Děti byly úžasné a bylo moc složité vybrat vítěze...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Fotografie: Den Pátý

Dnes byl pro všechny důležitý den. Kromě každodenních aktivit jsme vyhlásili nejlepší tým v úklidu a nejlepší tým z celotáborové hry. Pořádně jsme to všichni oslavili a zakončili diskotékou. Michéle s nejmenší skupinkou natočila zajímavé video (koukněte na FB) a sklidili při promítání obrovský potlesk. Jakmile nám to podmínky dovolily, vydali jsme se na "stezku odvahy". Doufejme, že děti budou mít klidnou noc :-)))


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Fotografie: Den poslední

Den poslední jsme strávili rovněž našimi běžnými aktivitami. Po obědě jsme se vydali na procházku :-) Věřím, že si děti náš tábor užili a doufám, že se všichni zase společně uvidíme příští rok, tentokrát v novém termínu od 12.8.2017 - 17.8.2017 opět v Malenovicích!!!

Děkujeme dětem za zpětnou vazbu a budeme se snažit prosby splnit, pokud to bude v našich silách :-)


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie